Наско Сираков ще говори с бившия собственик на клуба Васил Божков. Причината за това са дълговете на "Левски" към избягалия в Дубай бизнесмен. Това разкри председателят на УС на "Левски" - Даниел Боримиров. "Имаме такава идея. Вече проведохме няколко срещи със Спас Русев и мисля, че след 2-3 седмици ще разберете повече информация от тях", заяви той пред медиите на "Герена" днес.
"Искам да благодаря на всички фенове, които дойдоха, подкрепиха или бяха съпричастни към празника. Отдадохме почит на нашия патрон и след това тръгнахме всички към стадион "Георги Аспорухов". Отборът оправда техните очаквания. Вярвам, че с работа и постоянство ще оправдаем доверието на нашите привърженици, а и това е начинът да ги върнем на стадиона. Феновете са нашия 12-и играч. Или да кажа така - втория по големина спонсор", заяви Боримиров.
"Станимир Стоилов много правилно го каза. Повечето от младите ни футболисти за мен бяха стъписани. Потенциалът им е друг, видяхме го на контролите в Турция. Обнадежден съм, надяваме се да и вървят нагоре", добави той.
"Водим разговори със сериозни фирми и очаквам в близко бъдеще това да се обяви като факт.
Ще направим всичко възможно първо да вземем лиценз и след това да се разплатим и с другите кредитори”, каза още Боримиров.
"Все още нямаме яснота къде ще играем с ЦСКА 1948. Те имат лиценз да играят в Бистрица, но тъй като претендират, че са автентичното ЦСКА, а знаем, че дербитата с ЦСКА се играят на Националния стадион предполагаме, че г-н Найденов ще вземе правилното решение. Колкото по-бързо вземат решение толкова по-добре. Мисля, че доста фенове ще дойдат на този мач и приходите ще са изцяло за тях. Утре ще разберете какво е решението за двубоя от 1/4-финалите за Купата със "Септември", сподели още бившият играч на Левски.
Снимка: Lap.bg
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Радан Кънев е новият председател на ДСБ
Пътуване без притеснения: Тези европейски държави са сред най-безопасните в света
80 милиона жени до 2036 г.: Ново проучване разкрива защо безплодието нараства
Липсата на 1 час сън всяка нощ може да доведе до качване на килограми
Белези от ухапване по кожата – как да се справим?
Грижа за детската кожа през летните месеци
Фармацевти настояват за 25% увеличение на заплащането за рецепти по НЗОК
Над 80 мистериозни същества, живеещи в пълен мрак, откриха в Австралия
Учени пресъздадоха условията в земното ядро с помощта на лазери
Престоят в Космоса може да ускори стареенето, твърдят учени
Биолози разкриха как виждат морските звезди
Млад мъж е открит мъртъв в Перник
Хороскоп за 12 юли 2026
Тъжна вест! Почина футболист, играл на Мондиал 2026
Синът на Хаменей заплаши с отмъщение заради смъртта на баща си
ФИФА продава тревата от финала на Мондиал 2026
Иран отхвърля преговорите със САЩ, Тръмп отправи нова заплаха към Техеран
Войната може би ще се окаже добра за инвестициите в акции
Рекорден туризъм, рекорден данък: Виена рискува да „убие кокошката със златните яйца“
Ще се превърне ли AI в най-добрия консултант по покупка на автомобил?
преди 4 години